ul. Witosa 49, 26-617 Radom

Markety OBI Radom Sponsorem Targów Ogrodowych „Storczyk”!

OBI

Z przyjemnością ogłaszam, że Markety OBI Radom zostały Sponsorem oraz Wystawcą Targów Ogrodowych Storczyk, które odbędą się już 20 lipca na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Storczyk w Radomiu.

Markety OBI Radom to miejsca, w których znajdziesz różnorodne produkty w fantastycznych cenach. Marka oferuje stacjonarnie materiały do remontu, tapety, kafelki, gres, meble łazienkowe, a także rośliny ogrodowe, kwiaty, tuje i donice. Podczas Targów Storczyk zostanie zaprezentowana część „Ogród i wypoczynek”.

Marzy Ci się piękny, zadbany ogród? Wygodny taras? Pełen zieleni balkon lub loggia?

Markety ogrodnicze OBI oferują wszystko, co jest potrzebne do zaprojektowania, stworzenia oraz pielęgnacji wspaniałego ogrodu lub tarasu. Jeśli jesteś dopiero na etapie koncepcji, sprawdź jakie masz możliwości – oczka wodne, altany ogrodowe, elementy architektury ogrodowej. Remontujesz taras? Deski z egzotycznego drewna, systemy oświetleniowe, glazura i terakota – to wszystko możesz wykorzystać przy projektowaniu zielonego miejsca do wypoczynku. Urządzanie ogrodu czy tarasu z OBI to również nie problem – wysokiej jakości meble ogrodowe w różnych kategoriach cenowych, duży wybór roślin do ogrodu oraz wysokiej jakości narzędzia ogrodowe – piły, kosiarki, podkaszarki i inny sprzęt ogrodowy pozwolą zadbać o przestrzeń do wypoczynku. Markety OBI posiadają również akcesoria do zabaw i wypoczynku dla najmłodszych – a dla nieco starszych grille i ogrodowe zestawy wypoczynkowe.

W ofercie Marketów nie zabraknie różnorodnych roślin, a także akcesoriów do ich uprawy lub pielęgnacji. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, będziesz mógł dokonać zakupów w atrakcyjnych cenach, a wszystko to przy wsparciu i doradztwie Specjalistów z poszczególnych sektorów.


Zapraszamy!